WTV TURK HD Felaket Habercisi TV Kanalı

WTV TURK (World / Weather / Water / Way) 
Felaket Habercisi, Türkiye'nin İlk Hava Durumu Odaklı Haber Kanalı W-TV (2014), Kainat ve Yaşamı merkezine alan, interaktif yayıncılığı benimsemiş, ''Haber, Belgesel ve Yaşam'' odaklı bir Tematik Televizyon Kanalıdır. ''W'' harfini, ''World (Dünya), Weather (Hava), Water (Su), Way (Yol)'' kelimelerinin baş harflerinden almaktadır. W-TV'nin telaffuzu; ''Dabıl Yu TiVi ve Kanal Dabıl Yu'' olarak yapılmaktadır. WTV için Aralık 2014'ten itibaren altyapı çalışmalarına başlanıp, 2015'de yayına girmiştir.

''Hava Durumu Kanalı'' diyince aklınıza ne geliyor?'' 


Aklınızdan geçenleri unutun ve çok daha farklı bir kanal izlemeye hazır olun! Kanal W-TV, ''İl il Hava Durumu, Deniz Durumu ve Trafik Durumu'' odaklı 16-9 bilgi ekranının yanısıra, doğal afetler, çevre, felaketler, enerji, sağlıklı yaşam ve ekoloji temalı etkileyici belgeselleri penceresine yansıtıyor. Hava olayları ve afetleri konu alan filmler ve diziler de yine WTV penceresine yansıyor. Televizyonculuğun dinamiklerinden, yaşamın içindeki haberlere kadar uzanıyor. Helikopterde kamera kayıttan çıkmıyor! Dünyanın çeşitli noktalarından hava olaylarını anında ve yerinden canlı yayınla aktarıyor. Siyasete hiç karışmıyor!


Yaşamın tüm gerçekleri ve tüm renkleri W-TV'de. Kanal WTV, ''Felaket Habercisi'' sloganıyla yola çıktı. Çünkü, dünyada ve Türkiye'de deprem, yağmur, sel, kar, tipi, fırtına, kasırga, tsunami vb. doğal afetler her gün farklı şiddetlerde hissediliyor. Hepimizi bekleyen tehlikelerden haberdarız ama felaketlere hazırlıklı değiliz. ''Doğal afetler, felaketler'' dediğimiz zaman herkes düşüncelere dalıyor ama hiç önlem almıyoruz! WTV Farkındalık adına ''Felaket Habercisi'' sloganıyla bir etki ve tepki almak istiyor. İçi dolu bir televizyonla toplumumuzu da bilgilendirmek ve bilinçlendirmek istiyor. Standart imkanlarla başlayarak, en üst seviyeye yükselmeyi amaçlıyor. Günlük yaşamınızda havanın ne kadar etkili olduğunu çoğu zaman aklımıza getirmesek de, alışverişe, spora, gezmeye, yüzmeye, balık tutmaya ve seyahate çıkmaya karar verdiğinizde en büyük etkenin hava durumu olduğunu unutmayın. 


Havada, Karada, Denizde


WTV'ye bir göz atın, yağmurdan kaçarken, doluya tutulmayın.

WTV'de SANSASYONEL HABER YOK, YANILTICI BAŞLIKLAR YOK, SİYASET YOK, DEĞERLERİMİZE SAYGISIZLIK YOK, SADECE HAVA DURUMU, FELAKETLER, DOĞAL AFETLER VE EKOLOJİ ODAKLI ETİK İLKELİ YAYIN ANLAYIŞI VAR.

WTVTURK.com | Türkiye'nin ilk hava durumu odaklı haber kanalı WTV'nin ekoloji, çevre, iklim ve felaketlere odaklı web sitesidir. WTV, şiddet, kan ve cinsellik unsurlarına yer vermemektedir. Felaketler, kazalar ve doğal afetlere odaklı bazı haberler olumsuz görüntüler teşkil edebilir. WTV, Türkiye'nin ilk Dijital TV kanalı fortunaTV HD (1999) ve markalarıyla birlikte fortuna Medya (1992) bünyesindedir. 


★ WTV TURK HD | www.WTVTURK.com 
★ KanalWTV HD | www.KanalW.com

(Tek kanalla devam etme kararı aldığımız için WTV Kanalımız satılıktır. Tüm ekipmanlarıyla birlikte 120 Bin TL ücret talep etmekteyiz. İletişime geçebilirsiniz)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

MARKA REFERANSLARIMIZ

MARKA REFERANSLARIMIZ

Pages