FOKSTAR | TV Kanalı Kurulum

DİJİTAL TV KANALI NEDİR? 
Tüplü televizyonlar lcd geniş ekranlara, televizyon üstü antenler çanaklara ve çanak antenler kablolu dijitale dönüştü. Artık internetin olmadığı hiç bir alan yok. Bu gelişim ve değişim, klasik televizyonculuk anlayışını da başka bir boyuta taşıdı. Uyduda izlediğiniz televizyon kanallarının yerini Dijital TV Kanalları alıyor. Masrafları çok yüksek olan uydu kanallarında eskiden 10-15 cihazın yaptığı işin tümünü, Dijital TV Kanalları tek yayın masasından yapabiliyor. Bu yüzden Dijital Televizyon teknolojisiyle kurulan HD / 4K TV Kanalının masrafı çok düşüktür. Halen 400'e yakın tv kanalı (20 yıllık tüplü televizyon mantığıyla) eski teknolojiyi kullandığı için astronomik rakamlara çamur gibi görüntü elde edebilirken, Dijital TV Kanalları HD/4K yayın yapmaktadır. Dijital TV Kanalları, evde, yolda, işte, cepte, dünyanın her yerinde SmartTV, Bilgisayar, Tablet, Mobil, Telefon üzerinden izlenebilirken, uydu yayınları sadece kapsama alınında sabit yerlerden izlenebilir. Dijital TV Kanallarının yanında Uydu kanalları tüplü televizyon gibi kalmaktadır. 


FOKSTAR HAKKINDA 
1992'den beri klasik uydu ve ulusal yayıncılık alanında yerli yabancı televizyon kanallarıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. ''Televizyonculuğun geleceği kabloların ucunda'' diyerek 1999'da Türkiye'yi ilk defa ''Dijital TV Kanalı'' yayıncılığıyla tanıştırdık. O yıllarda ilk yayınlarımıza 1 yıl Hindistan Banglore ve 2 yıl ABD Newyork üzerinden devam ettik. Gerekli altyapımızı tamamladıktan sonra 2006'da Türkiye İstanbul'dan 7/24 canlı yayınlara geçtik. 2013'de HD yayın standartlarına geçiş yaptık. Şu anda HD ve 4K yayın teknolojisiyle halen yayında olan kendi kanallarımız bulunmaktadır. Kaynak ve referans konumundaki FOKSTAR, yıllardır sektöre yeni televizyonlar kazandırıyor. Cihaz ve ekipmanların tümü son teknoloji ve üstün özelliklidir. FOKSTAR, bulunduğunuz yere gelerek anahtar teslim tv kanalı kurulumu yapmaktadır. (PRO - ALTIN - GÜMÜŞ - BRONZ) 4 kanal arasında, donanım ve sistem farklılıkları vardır. Stok yapılmamaktadır ve ön siparişle televizyon kanalı kurulmaktadır. Dijital TV Kanalı kurulum ücretlerimiz 20.000 TL'den başlamaktadır. Televizyon kanalının büyüklüğü ve kapsamına göre fiyatlar artarak belirlenmektedir. 
Telefonumuz 26 yıldır değişmedi: 05325248726 numaramızla her an ulaşılabilir durumdayız. Bilgi birikimimizi size aktarmaya hazırız. (Tüm foto ve materyaller fokstar'a aittir) ★ FOKSTAR | www.fokstar.com 
STÜDYO TV Dijital Uluslararası Yayın Platformuna Üye TV Kanallarımızın Canlı Yayınlarını Dünya'nın her yerinden izleyeceğin Televizyon Yayın Merkezi. 

FOKSTAR'la Türkiye'yi İlk Defa 1999'da Dijital TV Yayıncılığıyla Tanıştırdık. 27 yıllık fortuna MEDYA tecrübesiyle, tv kanallarını bir araya getirerek birlikte güçleniyoruz. Bizler rakip değiliz. Dijital Televizyonculuğu büyüten paydaşlarız. 

STÜDYO TV yayıncılar ve izleyiciler için maliyetsizdir. Platformda yer almak için tv kanalı yöneticileri bize ulaşın. 

STV ᴴᴰ Stüdyo TV Uluslararası Dijital Yayın Platformu | Studyo TV 
www.StudyoTV.com 05325248726 (İstanbul) 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

MARKA REFERANSLARIMIZ

MARKA REFERANSLARIMIZ

Pages